یه سر به وبلاگ به آموز بزن !

مشاهده وبلاگ

وبلاگ

سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی (کامل ترین مجموعه سوال + جواب)


اغلب سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی به صورت شفاهی پرسیده می‌شود. در ادامه ضمن آشنایی با این فرایند، کامل ترین فایل نمونه سوالات به صورت فایل PDF به همراه جواب قرار دارد.

سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی و پاسخ های آن

آیا تا به حال با سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی آشنا شده اید؟ در بسیاری از آموزشگاه ها و موسسات زبان برای کسانی که به تازگی قصد ثبت نام دارند، یک فرایند در نظر گرفته اند. در این فرایند که آن را تعیین سطح می‌نامند، یکی سری سوالات ساده‌ی زبان انگلیسی از فرد پرسیده می‌شود. این سوالات که طبق یک پروتکل خاص از سمت استاد یا پشتیبان پرسیده می‌شود، تعیین می‌کند که فرد تا چه اندازه تسلط دارد و باید کلاس های خود را از چه سطحی شروع کند. برخی از افراد دارای پیش زمینه های خوبی از زبان هستند. برخی در گذشته کلاس زبان رفته اند و برخی دیگر اطلاعات خوبی از زبان دارند. این تعیین سطح به فرد کمک می‌کند تا از مراحل ساده‌ عبور کند و مطالب جدید یاد بگیرد. در ادامه این مطلب در وبسایت آموزشی به آموز ضمن آشنایی با این فرایند، نمونه سوالات به صورت فایل PDF به همراه جواب قرار دارد.

سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی
سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی

 

آشنایی با سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی چه کمکی می‌کند؟

 

شاید سوال پیش بیاید که آشنایی با سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی خصوصا در رده مبتدی به نوعی تقلب محسوب نمی‌شود؟ اگر با دقت مسئله را نگاه کنید، به پاسخ می‌رسید. تقلب زمانی است که شما عین سوال و جواب یک امتحان را در اختیار داشته باشید. در حالی که این سوالات تنها نمونه هستند و باعث آمادگی ذهنی شما می‌شوند. از طرفی در بسیاری از مواقع نحوه تعیین سطح به صورتی است که باعث ایجاد استرس در آزمون دهنده می‌شود. این استرس باعث اختلال در حافظه خواهد شد. این اختلال باعث می‌شود که فرد به تعیین سطح واقعی نشود.

همچنین لازم بدانید برای طی کردن دوره هایی مثال دوره آیلتس ابتدا باید تعیین سطح را پشت سر بگذارید. آیلتس یک مدرک فوق العاده است که می‌توانید مسیر زندگی خود را با آن تغییر دهید. در مطلب بهترین آموزشگاه آیلتس در اصفهان ضمن آشنایی با برخی از آموزشگاه های درجه یک، با این مدرک بین المللی نیز آشنا شده ایم.

آشنایی با سوالات تعیین سطح مبتدی، یک آمادگی ذهنی ایجاد می‌کند. این آمادگی ذهنی به شما کمک می‌کند که با دقت بیشتری از دانسته های خود استفاده کنید. همچنین باعث می‌شود که سطح واقعی خودتان را پیدا کنید و زمانتان را در سطوح پایین تر تلف نکنید. به کلامی ساده آشنایی با این سوالات باعث افزایش سرعت بیشتر شما می‌شود.

تعیین سطح زبان انگلیسی
تعیین سطح زبان انگلیسی

 

برخی از سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی مبتدی

قبل از اینکه بخواهید با سوالات آشنا شوید و آنها را آنالیز کنید، توصیه می‌کنیم ابتدا مطلب انواع فعل در زبان انگلیسی را مطالعه کنید. به جرات می‌توان گفت با یادگیری افعال بیش از 50 درصد مسیر یادگیری زبان انگلیسی را طی کرده اید. همچنین این آموزش برای تعیین سطح شما ضروری خواهد بود.

اغلب سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی به صورت شفاهی پرسیده می‌شود. در سالهای اخیر به علت وجود بیماری پاندمیک کووید 19 بسیاری از موسسات زبان، تعیین سطح خود را به صورت تلفنی انجام می‌دهند. فرایند این آزمون ها به این صورت است که ابتدا، با سوالات روزمره و ساده آغاز می‌شود. سپس اگر فرد به سوالات پاسخ مناسب دهد، سوالات سخت تر می‌شود. تا زمانی که استاد متوجه سطح و مهارت آزمون دهنده شود. این سوالات به عنوان نمونه در بیشتر این آزمون ها پرسیده می‌شود.

معرفی و آشنایی

همه‌ی سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی با سلام و احوال پرسی های روزمره آغاز می‌شود. سپس استاد از شما می‌خواهد خودتان را معرفی کنید. در این معرفی ممکن است نام و نام خانوادگی شما، میزان تحصیلات، محل زندگی، وضعیت تاهل و… پرسیده شود. به عنوان مثال:

?What’s your name

?How old are you

?How many people are there in your famil

?What’s your job

?What do you like

شما نیز باید در پاسخ این موارد را بگویید: (پاسخ ها به ترتیب سوالات است)

.My name is …(sara or saman or…)

.I’m …(22.16.18) years old

.There are (1.2.3…) people in my family

.I am a nurse or other

.I like (sport, music)

صحبت درباره علاقه مندی ها و اهداف

در ادامه سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی صحبت کردن کمی گسترده تر می‌شود. زمانی که شما به خوبی بتوانید پاسخ سوالات دسته اول را بدهید، استاد وارد مرحله بعدی می‌شود. در ادامه از شما می‌خواهد از علاقه ها و اهداف خود صحبت کنید. شما می‌توانید از علایق شخصی و یا آینده ای که برای خود در نظر گرفته اید صحبت کنید. به عنوان مثال می‌توانید بگویید من قصد داریم زبان را به خوبی یاد بگیرم تا مهاجرت کنم. به عنوان مثال:

?do you have any plan for your future

?what are your Goals

و شما می‌توانید در جواب این سوالات بگویید:

.I’d like to immigrate to the U.S

.I’m thinking of studying in England

.I like football and I want to be a football player

آیا شما تا به حال تجربه تعیین سطح زبان انگلیسی داشته اید؟ می‌توانید تجربه خود را در اختیار دیگران قرار دهید و از طریق بخش نظرات درباره آن گفتگو کنید.

نمونه سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی
نمونه سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی

 

تعیین سطح زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان

کودکان و نوجوانان باید از هر فرصتی برای دریافت آموزش ها استفاده کنند. ذهن انسان در این دوره از زندگی، کشش بسیار بالایی برای یادگیری دارد. روزهای تعطیل و ایامی که مدرسه در کار نیست بهترین زمان برای تقویت زبان است. در مطلب تقویت زبان در نوروز به شما آموزش داده ایم که چگونه از یک تعطیلات خسته کننده، بهترین استفاده را ببرید.

سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی کودک و نوجوان با رده های بزرگسال کمی متفاوت است. برای اینکار از سوالات ساده تر و کلمه های واضح تر استفاده می‌شود. در تعیین سطح بزرگسالان ممکن است استاد، از ابتدای گفتگو و برقراری تماس به با زبان انگلیسی مکالمه کند. اما برای کودکان کمی این فرایند ساده تر است. اگر جلسه تعیین سطح به صورت حضوری انجام شود، ممکن است از اشکال و معنای کلمات ساده نیز پرسیده شود. در انتهای مطلب می‌توانید نمونه سوالات مربوط به تعیین سطح مبتدی یا کودک و نوجوانان را دریافت کنید.

نکات مهم در هنگام تعیین سطح که باید به آنها توجه کنید

هنگام پاسخگویی به سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی مبتدی نکاتی وجود دارد که توجه کردن به آن می‌تواند به شما کمک کند. به عنوان مثال قبل از اینکه آزمون را شروع کنید، بر استرس احتمالی خود غلبه کنید. تعیین سطح یک امتحان نیست بلکه ترفندی است که از طریق آن سطح دانسته های شما سنجیده شود. پس با خیال راحت از دانسته های خود استفاده کنید. اگر پاسخ سوالی را ندانستید، اشکالی ندارد. دوره آموزش زبان انگلیسی و همچنین آموزش زبان ترکی در سایت به آموز برای این است که شما چیزهایی که نمی‌دانید را یاد بگیرید. پس دقت کنید که این یک مسابقه نیست.

نکته دوم این است که، سعی کنید روان و با اعتماد به نفس صحبت کنید. اعتماد به نفس میزان تسلط شما را به مطلب نشان می‌دهد. در ادای کلمات، صداها و حروف دقت کنید. از جملات ساده و پاسخ های سریع استفاده کنید. بیشتر از چیزی که استاد می‌پرسد جواب ندهید. همچنین اگر تعیین سطح شما به صورت تلفنی انجام می‌شود، پس یه هیچ وجه از کسی یا چیزی مانند نرم افزارهای ترنسلیت کمک نگیرید. اصرار کردن بر چیزی که بلد نیستید در آینده برای شما مشکل ساز خواهد شد. و در آخر چیزی که بیشترین کمک را می‌تواند به شما بکند، مطالعه‌ی نمونه سوالات است. اما از کجا می‌توان به نسخه‌ی کامل و خوبی از این سوالات دسترسی پیدا کرد؟

خرید pdf سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی

  • لینک دانلود، به محض پرداخت برای شما پیامک می شود.
  • قیمت: 39,000 تومان

دانلود نمونه سوالات تعیین سطح زبان
دانلود نمونه سوالات تعیین سطح زبان

 

بهترین منبع دریافت نمونه سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی به صورت PDF

همانطور که گفتیم مطالعه نمونه سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی بسیار مفید است. مجموعه آموزشی به آموز در جهت کمک به زبان آموزان و علاقه مندان به زبان یک فایل مفید و مهم را آماده کرده است. حالا می‌توانید به راحتی نمونه سوالات تعیین سطح زبان در رده کودکان و نوجوانان را به صورت PDF دریافت کنید. این فایل بسیار کامل و جامع و همراه با جواب است. برای جمع آوری این سوالات زحمت زیادی کشیده شده است که می تواند شما را تا حد زیادی در تعیین سطح زبان جلو بیندازد.در واقع می‌توان این فایل را بهترین منبع نمونه سوالات دانست. هم اکنون می‌توانید فایل PDF را از طریق این فرم خرید و دانلود کنید.

خرید pdf سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی

  • لینک دانلود، به محض پرداخت برای شما پیامک می شود.
  • قیمت: 39,000 تومان

مشاوره رایگان دریافت کنید

قطعا شروع کلاس زبان و یا دوره آموزش زبان انگلیسی یک حرکت مفید در زندگی است. اما قبل از آن باید اطلاعات کافی نسبت به کاری که قرار است انجام دهید داشته باشید. با دریافت اطلاعات لازم برای یادگیری زبان انگلیسی، مسیر مطمئن تری را شروع خواهید کرد. در قسمت نظرات می‌توانید در قالب گفتگو و پرسش و پاسخ، از کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

[ میانگین رتبه : 3.8 - تعداد رای : 39 ] ممنون از بازخورد شما 🙂
اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

5 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سوالات تعیین سطح زبان رو ازتون خرید کردم. بسیار عالی و درجه یک بود 👌. خیلی از سوالای تعیین سطح کانون زبان همین بود. واقعا میصرفید به اینکه سر جلسه استرس بگیرم و خراب کنم و الکی کلی ترم عقب بیفتم. ممنون از سایت به آموز

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره تلفنی رایگان

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

باز کردن چت
چت واتساپ
پشتیبان وبسایت به آموز
سلام وقت بخیر
اگر سوالی دارید، بفرمائید !