کد معرف بلوبانک

گرفتن کد معرف بلوبانک

کد بلوبانک کدی است که برای ورود و ثبت ‌نام در بانک نیاز دارید. شما باید این کد را داشته باشید تا بتوانید در بلوبانک ثبت ‌نام کنید. در این قسمت از سایت به آموز با معرفی کد بلوبانک در خدمت شما هستیم. اگر می ‌خواهید پس از ثبت ‌نام یک کد بلوبانک داشته باشید تا بتوانید از آن کسب درآمد کنید، در ادامه با ما همراه باشید. همچنین پس از دریافت کد می ‌توانید در بخش کامنت ‌های وب ‌سایت کد معرف بلوبانک خود را قرار داده تا دیگران بتوانند از آن استفاده کنند.

بلوبانک چیست؟

 ابتدا به معرفی کاملی از کارت ‌های اعتباری بلوبانک می‌ پردازیم. بلوبانک اولین بانک در ایران است که در سال ابتدایی کار خود توانسته بیش از 500 هزار نفر را جذب خود کند. بانک ایرانی بلوبانک زیر نظر بانک سامان در سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرد. یکی از دلایل موفقیت این بانک سادگی در ثبت ‌نام آن است بلوبانک دارای یک اپلیکیشن می‌ باشد که شما را از رفتن به بانک راحت می‌کند. می ‌توانید در خانه و در اپلیکیشن بلوبانک هر کار بانکی که داشته باشید را انجام دهید. فعالیت هایی مانند دریافت کارت بانکی جدید، سوزاندن کارت و … را انجام دهید که در بانک‌های دیگر حتماً به مراجعه حضوری مشتری نیاز است. فارغ از این مسائل بلوبانک یک روش مدرن است که می ‌توانیم با استفاده از آن بازاریابی انجام دهیم. به این صورت که می ‌توانید دوستان خود را به اپلیکیشن دعوت کنید و جایزه بگیرید. در اپلیکیشن بلوبانک یک بخش به نام کد معرف وجود دارد که در ادامه مختصر آن را توضیح می ‌دهیم. در این بخش هر کاربر می ‌تواند دوستان خود را معرفی کرده تا بتواند از بلوبانک استفاده کند. شما به ازای ده نفر می ‌توانید خیلی راحت 300 هزار تومان هدیه دریافت کنید. هر شخصی می ‌تواند خیلی راحت و در مدت‌ زمان کمی 300 هزار تومان پول دریافت کند. یک اتفاق هیجان انگیز برای جوانان به حساب می ‌آید. بانک سامان توانسته با معرفی اپلیکیشن بلوبانک و هدیه‌ های جذاب افراد زیادی را جذب کند . در این مقاله سعی داریم که به معرفی دقیق بلوبانک و گرفتن کد معرف بلوبانک آن بپردازیم.

 

کد معرف بلوبانک  : MGFJJA

آموزش تصویری افتتاح حساب در بلوبانک

شما در کمتر از ده دقیقه می ‌توانید یک حساب بلوبانک افتتاح کنید و پس ‌از 24 الی 72 ساعت حساب فعال و دارای کارت اعتباری داشته باشید. با به آموز همراه باشید تا به ‌صورت تصویری افتتاح حساب در بلوبانک را آموزش دهیم. در مرحله اول نیاز است تا اپلیکیشن بلوبانک را از طریق یکی از این مراحل دانلود کنید.

نحوه دانلود بلوبانک
نحوه دانلود بلوبانک

پس ‌از دانلود نیاز است اپلیکیشن را نصب کرده و روی دکمه باز کردن حساب کلیک کنید. لازم است بدانید افتتاح حساب در بلوبانک فقط با کد معرف امکانپذیر است. در حال حاضر می توانید از کد روبرو استفاده کنید :  کد معرف بلوبانک  : MGFJJA

افتتاح حساب در بلوبانک
افتتاح حساب در بلوبانک

در مرحله بعدی روی گزینه آبی ‌رنگ شروع ، کلیک کنید. ابتدا باید گزینه شرایط و ضوابط استفاده را می ‌پذیرم مطالعه کرده و در صورت تمایل آن را به رنگ سبز در بیاورید. در صفحه جدید شماره ‌تلفن خود را که بنام خودتان می‌ باشد وارد کنید سپس یک فلش سمت چپ آبی وجود دارد کلیک کنید تا کد تایید روی شماره شما ارسال شود و سپس آن را تایید کنید حال نیاز است به مرحله بعد بروید.

مرحله سوم افتتاح حساب در بلوبانک
مرحله سوم افتتاح حساب در بلوبانک

در قسمت بعدی باید کد معرف خود را وارد کنید. اگر کد بلوبانک ندارید در کامنت ‌های این وب ‌سایت می ‌توانید کد معرف را دریافت کنید.

 در این مرحله نیاز است کد ملی خود را وارد کرده و سپس روی فلش آبی کلیک کنید. نکته‌ای که در این مرحله حائز اهمیت است این است که شخص ثبت ‌نام‌کننده باید 18 سال به بالا سن داشته باشد.

ساخت حساب کاربری
ساخت حساب کاربری

در مرحله بعدی تاریخ تولد خود را به‌ صورت دقیق وارد کرده و فلش آبی را انتخاب کنید.

ورود تاریخ تولد در افتتاح حساب بلوبانک
ورود تاریخ تولد در افتتاح حساب بلوبانک

در قسمت بعد یک نام کاربری دلخواه به سلیقه خود یا نام خود به ‌صورت انگلیسی تایپ کرده و روی فلش آبی رنگ چپ صفحه کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

ایجاد نام کاربری در بلوبانک
ایجاد نام کاربری در بلوبانک

در این مرحله نیاز است تا یک رمز مناسب برای بلوبانک خود انتخاب کنید رمزی که قوانین زیر را رعایت کند:

حداقل هشت کاراکتر باشد.

دارای عدد و حروف بزرگ و کوچک انگلیسی باشد.

پس از انتخاب رمز ادامه را کلیک کنید. حال اپلیکیشن حالت تشخیص چهره و اثر انگشت را برای شما نشان می ‌دهد که پیشنهاد ما این است که این گزینه را تایید کرده و فعال کنید.

احراز هویت در بلوبانک
احراز هویت در بلوبانک

در مرحله بعد باید کارت ملی خود را مقابل دوربین قرار دهید سپس پشت کارت ملی را نیز به‌ همین صورت رو به ‌روی دوربین قرار دهید. سپس اطلاعات کارت ملی خود را تایید کرده و روی ارسال کلیک کنید. پس ‌از انجام این مراحل روی ادامه کلیک کنید.

 حال باید یک احراز هویت انجام دهید که با در نظر گرفتن شئونات اسلامی و بدون ماسک یک عبارت را در صفحه در قالب یک ویدیوی کوتاه ضبط کرده و برای بلوبانک ارسال کنید. پس‌ از این‌که آماده بودید روی گزینه‌ من آماده ‌ام کلیک کنید.

کد بلوبانک
کد بلوبانک

در صفحه بعدی یک متن به شما نمایش داده می‌شود و دوربین جلویی تلفن ‌همراه شما فعال می ‌شود شما باید یک ویدئوی سلفی از خود بگیرید و جمله که نمایش داده می‌شود را بخوانید دقت کنید صورتتان کامل باید مشخص باشد. پس ‌از این مرحله روی گزینه تایید بزنید.

حال حساب شما افتتاح شد تبریک می ‌گوییم.

افتتاح حساب بلوبانک چگونه است
افتتاح حساب بلوبانک چگونه است

شما باید دو ساعت صبر کنید تا اطلاعات شما توسط کارشناسان در بلوبانک بررسی شود اگر در انجام مراحل اشتباهی کرده باشید بلوبانک که از شما می ‌خواهد تا دوباره آن اطلاعات را ارسال کنید. مثلاً ممکن است کارت عکس کارت ملی تان واضح نیفتاده باشد. ممکن است ویدئوی تان دقیق و واضح نباشد. نگران نباشید اگر شما اشتباهی کرده باشید دوباره می‌توانید اطلاعات را ارسال کرده و افتتاح حساب خود را انجام دهید. پس ‌از طی این مراحل بلوبانک به ‌صورت بسته پستی درب منزل شما یک کارت اعتباری می ‌فرستد که می ‌توانید مانند کارت ‌های بانکی سایر بانک ‌ها از آن استفاده کنید .

کد هدیه‌ بلوبانک

 همان‌ طور که در بالا هم توضیح دادیم بلوبانک برای کاربران خود هدیه در نظر گرفته است. با ارسال کد بلوبانک برای دوستانتان می‌ توانید هدیه نقدی دریافت کنید. بلوبانک در حال حاضر دارای کارت ‌هایی با رنگ سبز، آبی و قرمز است. اما اگر شما ده نفر از دوستان خود را به بلوبانک دعوت کنید می ‌توانید یک کارت مشکی داشته باشید. کارت مشکی از رنگ ‌های پرطرفدار در بلوبانک بوده و کاربران بسیاری منتظر موجود شدن رنگ مشکی بودند.

روش دریافت کد معرف بلوبانک

 برای دریافت کد بلوبانک از طریق تب تنظیمات وارد قسمت عمومی شوید و از گزینه دعوت دوستان می ‌توانید کد بلوبانک خود را به دوستانتان بدهید. آنها را به بلوبانک دعوت کنید و سپس هدایای ویژه به بانک را دریافت کنید.

 بلو فرایدی چیست؟

در روزهای عادی شما تنها می ‌توانید ده نفر از دوستان خود را به بلوبانک دعوت کنید. اما در بلو فرایدی در جمعه های آغازین ماه بدون محدودیت می ‌توانید با استفاده از شبکه ‌های اجتماعی، وب سایت ‌ها و… دوستانتان را به بلوبانک دعوت کرده و درآمد قابل‌ توجهی داشته باشید.

 مثلاً اگر در یک روز 33 نفر را معرفی کنید به ‌راحتی می ‌توانید یک میلیون تومان درآمد داشته باشید. بلوبانک این روز را برای شما در نظر گرفته تا درآمدهای زیادی از آن کسب کنید .

تفاوت‌ های بانکینو و بلوبانک

شاید این سوال برای خیلی ‌ها پیش بیاید که بلوبانک و بانکینو چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند. در این دو بانک هر دو به‌ عنوان نئوبانک های ایرانی در حال فعالیت می ‌باشند. بلوبانک بهتر است زیرا خدمات بهتر و سریع ‌تری نسبت‌ به بانکینو برای مشتریان ارائه می ‌دهد. همچنین بلوبانک محبوبیت بیشتری دارد. یکی دیگر از مزایای بلوبانک نسبت ‌به بانکینو افتتاح حساب رایگان آن است. از دیگر مزایای بلوبانک بلو فرایدی است. که در بالا آن را معرفی کردیم. کاربران بسیار زیادی به بلوبانک علاقه‌ مند شده اند در حال ‌حاضر هم بلوبانک و هم بانکینو خدمات خوبی را به کاربران ارائه می ‌دهند.

حال به سوالاتی که ممکن است برای شما هم در حین خواندن این مطالب پیش بیاید پاسخ می‌ دهیم.

آیا بلوبانک کلاهبرداری است

پاسخ این سوال واضح است. چرا که بلوبانک کاملاً تحت نظر بانک مرکزی قرار دارد و همچنین با بانک سامان هم همکاری کرده اما به دلیل قوانینی که بانک مرکزی دارد نتوانسته به ‌صورت مجزا فعالیت خود را آغاز کند.

 دریافت کد بلوبانک چگونه است

همان ‌طور که در بالا توضیح دادیم در اپلیکیشن بلوبانک در تب آخر گزینه دعوت از دوستان را انتخاب کنید و کد بلوبانک را دریافت کنید.

 آیا بلوبانک امنیت دارد

بانک سامان با استفاده از سوئیچ های خود امنیت لازم را برای بلوبانک و کاربرانش فراهم کرده ‌است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت ‌نام و افتتاح حساب در بلوبانک

یک سیم ‌کارت بنام شخص ثبت‌ نام‌ کننده نیاز است.

عکس کارت ملی جدید اما اگر کارت ملی قدیمی دارید رسید دریافت کارت ملی هوشمند را در هنگام ثبت ‌نام وارد کنید. برای کسانی که کد رهگیری کارت هوشمند خود را گم کرده ‌اند برای دریافت کد رهگیری کارت هوشمند ملی نیاز است وارد سایت ثبت احوال شوند و کد ملی خود را وارد کرده و با طی کردن فرایندی کد رهگیری ثبت ‌نام خود را مشاهده کنند.

 چقدر طول می‌کشد افتتاح حساب بلوبانک انجام شود

شما در کمتر از هفت دقیقه می‌ توانید اطلاعات درخواستی خود را در بلوبانک ثبت کرده و افتتاح حساب شما در صورتی ‌که مدارک شما کامل و صحیح باشند در کمتر از دو ساعت انجام می ‌شود.

 

حتماً باید اپلیکیشن بلوبانک را نصب کنیم سایت موجود نیست؟

خیر برای این کار فقط از طریق اپلیکیشن بلوبانک اقدام کنید.

افتتاح حساب تنها برای اشخاص ایرانی در حال حاضر میسر است همچنین افتتاح حساب در بانک برای شرکت ‌ها و اشخاص اشخاص حقوقی میسر نمی ‌باشد.

طبق قانون بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران حداقل سن برای افتتاح حساب ‌های بانکی 18 سال تمام است .

 

آیا ثبت ‌نام در بلوبانک هزینه دارد

خیر افتتاح حساب در بلوبانک هیچ هزینه ‌ای دربر نخواهد داشت و کاملاً رایگان است.

افتتاح حساب با سیم کارت ‌های غیر ایرانی انجام نمی ‌شود.

همچنین در حال‌ حاضر امکان افتتاح حساب مشترک وجود ندارد.

 

 آیا بلوبانک مجوز دارد

بله بلوبانک تحت لیسانس بانک سامان است و مجوزهای قانونی نیز دارد.

 

 تضمین قانونی بازگشت موجودی سپرده در بانک توسط بانک مرکزی وجود دارد یا خیر

بله همانگونه که گفتیم تمام فعالیت‌ های بلوبانک تحت نظر بانک سامان است. موجودی شما در بانک سامان ذخیره می شود. هر موقع که بخواهید می ‌توانید مبالغ موجودی خود را برداشت کرده و این تضمین توسط بانک مرکزی وجود دارد.

 

 آیا کارت‌های فیزیکی بلوبانک عضو شبکه شتاب هستند

بله تمام کارت‌ های بلوبانک زیر نظر شبکه شتاب هستند.

 

 آیا اطلاعاتی از بلوبانک در پلیس فتا وجود دارد

پلیس فتا در مورد بلوبانک اطلاعاتی داده ‌است.

هم چنین بلوبانک هنگام افتتاح حساب پس ‌انداز سود سالانه نخواهد داشت. یعنی سود سالانه‌ ای که بلوبانک به مشتری پرداخت می‌ کند صفر است. پس شما نمی‌توانید به ازای پول‌ های سالانه خود سود دریافت کنید.

 

 پشتیبانی بلوبانک

بلوبانک به ‌صورت 24 ساعت شبانه ‌روز به مشتریان خود از طریق آنلاین و تلفنی پشتیبانی می ‌دهد. من به‌ شخصه از پشتیبانی ‌های بلوبانک راضی هستم.

 

 آیا می ‌توانم کد معرف بلوبانک خودم را در وب ‌سایت به آموز قرار دهم

 بله دو روش وجود دارد یک روش رایگان و یک روش پولی.

 می‌توانید کد معرف بلوبانک خود را در سایت به آموز و در بخش کامنت ها و بخش های دیگر قرار دهید. در روش‌ های پولی ابتدا شما با کارشناسان وب ‌سایت تماس حاصل فرموده تا کد بلوبانک شما را بالای همین صفحه قرار دهیم و مبلغ ناچیزی نیز از شما دریافت می ‌کنیم.

 در روش رایگان شما می ‌توانید از طریق کامنت ‌های وب‌ سایت کد بلوبانک خود را قرار داده تا دیگران بتوانند از آن استفاده کنند و شما به ‌سادگی کسب درآمد کنید.

سپاس از اینکه تا انتهای مقاله گرفتن کد معرف بلوبانک با ما همراه بودید.

83 پاسخ

   1. سلام دوستان ، جدید ترین آپدیت (۱۴ آبان ۱۴۰۱ ) کد دعوت بلوبانک با ظرفیت کاملا خالی و قابلیت دعوت از دوستان و دریافت ۳۰ هزار تومن وجه نقد به عنوان جایزه : MN3HVY

   2. کد معرف بلوبانک با ظرفیت خالی و تخفیف ثبت نام رایگان و ۳۰ هزارتومان هدیه نقدی
    MW53MA

  1. کد معرف جایزه دار بلوبانک? MK2COQ ?
   فرصت محدود
   ۳۰۰۰۰ تومن جایزه میده
   ثبت نامش کاملا رایگانه
   حتما از این کد MK2COQ استفاده کنید

 1. سلام وقت بخیر…برای عزیزانی که می‌خوان افتتاح حساب انجام بدن. کد معرف جدید و ظرفیت خالی MFGFKY

 2. کد معرف جایزه دار بلوبانک? MK2COQ ?
  فرصت محدود
  ۳۰۰۰۰ تومن جایزه میده
  ثبت نامش کاملا رایگانه
  حتما از این کد MK2COQ استفاده کنید

  ظرفیت کد خالیه

  MK2COQ

 3. کد معرف جایزه دار بلوبانک? MK2COQ ?
  فرصت محدود
  ۳۰۰۰۰ تومن جایزه میده
  ثبت نامش کاملا رایگانه
  حتما از این کد MK2COQ استفاده کنید
  ظرفیت کد خالیه

 4. لطفا در کد معرف این کد ما رو هم بزنین تا هم شما کارت خود را دریافت کنین و هم ما یه چیزی از اینجا ببریمMRASAA

 5. MVILTI
  کد معرف را وارد کنید و از واریز شدن هدیه نقدی شگفت زده شوید.این کد فعال است.

 6. سلام بچه ها🙋🏻‍♀️
  این کد معرف جدددید بلوبانکه MVPBIA
  بلوبانکو نصب کنید
  خیلییی خوبه🥲
  هدیه میده بهتون

 7. سلام وقت بخیر
  کد معرف بلو بانک با ظرفیت خالی و قابلیت دعوت از دوستان و دریافت ۳۰ هزار تومن وجه نقد میتویند ثبت نام کنید MHZMDA

 8. کد معرف بلو بانک با ظرفیت خالی و قابلیت دعوت از دوستان و دریافت ۳۰ هزار تومن وجه نقد میتویند ثبت نام کنید MHZMDA

 9. کد معرف با ظرفیت ۱۰نفر .برای هدیه ۳۰ هزار تومانی از این کد استفاده کنید : MGEB6A

 10. MMFARY

  کد معرفی بلو بانک. این کد روز بزنید 30 هزارتومن واریز میشه براتون از طرف بلو بانک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری مطلب: