یه سر به وبلاگ به آموز بزن !

مشاهده وبلاگ

وبلاگ

بهترین فرصت تقویت زبان در نوروز

فرصت تقویت زبان در نوروز را از دست ندهید

تقویت زبان در نوروز را جدی بگیرید. روزهای تعطیل که دغدغه های کمتری در ذهن انسان وجود دارد، بهترین فرصت برای پیشرفت در برخی از امور است. زبان آموزان می‌توانند از این تعطیلات دوره ای استفاده مفید داشته باشند. اگر می‌خواهید بدانید که چگونه می‌توان در نوروز و یا تعطیلات دیگر، در جهت پیشرفت در یادگیری زبان استفاده کرد همراه ما باشید. ما تکنیک های خاص و ساده ای را به شما معرفی می‌کنیم که می‌تواند چند پله شما را جلو ببرد. با استفاده از چند ترفند ساده، بعد از تعطیلات شاهد پیشرفت خود خواهی بود. همراه باشید.

تقویت زبان در نوروز
تقویت زبان در نوروز

تعطیلات چگونه می‌تواند برای یادگیری زبان مفید باشد؟

تقویت زبان در نوروز و تعطیلات دیگر نقش بسیار مهمی در پیشرفت زبان آموزان دارد. تفاوت آدم های موفق و افراد عادی در همین جزئیات است. افراد موفق از لحظه لحظه های زندگی خود برای رسیدن به هدف های خود استفاده می‌کنند. این افراد از لحظه ها بهترین استفاده ها را می‌برند. به عنوان مثال تعطیلات سکوی پرواز آنها برای نزدیک شدن به اهدافشان است. اگر شما هم می‌خواهید در میان افراد موفق باشید و رویاهای خود را در آغوش بگیرید، باید از فرصت های خود استفاده کنید.

اگر می‌خواهید در یادگیری زبان انگلیسی موفق شوید، یک راه دارید. باید با زبان زندگی کنید. باید مانند کسی که زبان مادری اش انگلیسی است، تلاش کنید تمام لحظه های خود را با این زبان بگذرانید. انگلیسی گوش دهید، انگلیسی بخوانید، انگلیسی فکر کنید و انگلیسی حرف بزنید. همه چیز خود را غرق این زبان کنید. البته قبل از هر چیزی باید اصول و روش آن را یاد بگیرید. استفاده کردن از نوروز بسیار مهم است، به شرط آنکه بدانید چه می‌کنید.

یادگیری زبان در تعطیلات
یادگیری زبان در تعطیلات

چگونه در نوروز زبان خود را تقویت کنیم؟

همانطور که گفتیم، برای تقویت زبان در نوروز ابتدا باید برنامه ریزی داشته باشید. اگر طبق یک اصول درست و روش های خوب، جلو بروید، می‌توانید در پایان تعطیلات تفاوت را احساس کنید. نکته ای که لازم است بدانید این است که این روش ها تنها مختص به یادگیری زبان  انگلیسی نیست. اگر به دنبال یادگیری زبان های دیگر مانند زبان ترکی هستید، باز هم می‌توانید از این نسخه استفاده کنید. همچنین توجه داشته باشید، استفاده از تعطیلات نوروز تنها بهانه و مثال مشخصی است. در هر تعطیلاتی می‌توانید برای پیشرفت یادگیری زبان استفاده کنید. برای یادگیری مطالعه زبان در عید نوروز به نکات زیر توجه کنید.

شرکت در دوره آموزش زبان

اولین و مهمترین قدم برای تقویت زبان در نوروز و دیگر تعطیلات شرکت در دوره آموزش زبان است. حتی اگر هیچ چیز از زبان انگلیسی، ترکی و… نمی‌دانید، باز هم می‌توانید پیشرفت کنید. اتفاقا نوروز بهترین زمان برای یک شروع تازه و یک استارت قوی است. دوره های آموزش زبان دارای سطح بندی های مختلفی هستند. شما می‌توانید با پاسخ دادن به سوالات تعیین سطح زبان انگلیسی توانایی اولیه خود را بسنجید و مناسب ترین دوره را آغاز کنید. از آنجا که در تعطیلات وقت بیشتری در اختیار شماست، به راحتی می‌توانید سرعت پیشرفت خود را چند برابر کنید.

در این بخش مهمترین نکته، انتخاب دوره آموزش زبان است. آیا به هر دوره ای می‌توان اعتماد کرد؟ قطعا خیر! شما باید از فرصت خود بهترین استفاده را ببرید. شرکت در یک دوره‌ی ضعیف یا بد، می‌تواند این فرصت را بسوزاند. این کار حتی می‌تواند به روند یادگیری زبان شما آسیب برساند. اگر می‌خواهید بدانید، دوره خوب را از کجا می‌توان پیدا کرد، تا پایان مطلب همراه ما باشید. ما بهترین مرجع دوره آموزش زبان انگلیسی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

روش های یادگیری زبان در خانه
روش های یادگیری زبان در خانه

سرگرمی های انگلیسی

برای تقویت زبان در نوروز می‌توانید با یک تیر دو نشان را هدف بگیرید. شما می‌توانید علاوه بر سرگرم شدن و لذت بردن از اوقات فراغت، به یادگیری زبان هم مشغول باشید. اما چگونه ممکن است؟ برای این کار روش های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال، فیلم انگلیسی تماشا کنید. با تماشای فیلم های مناسب زبان آموزی، می‌توانید سطح یادگیری خود را چندین لول افزایش دهید. به این صورت هم سرگرم می‌شوید و هم یاد می‌گیرید. برای بهره وری بیشتر، ابتدا دوره های زبان را پشت سر بگذارید. بعد از هر جلسه، فیلم ببینید و نکات آن جلسه را در گفتگوهای آن فیلم پیدا کنید.

مژده برای زبان آموزان ترکی. پیدا کردن فیلم با زبان انگلیسی بسیار ساده است. فیلم های زبان انگلیسی برای آموزش زبان را می‌توان در هر جایی پیدا کرد. اما برای یادگیری زبان ترکی، این مسئله کمی چالش برانگیز است. به همین جهت ما بهترین فیلم های زبان ترکی برای یادگیری زبان را در وب سایت به آموز در اختیار شما قرار داده ایم. ببینید، لذت ببرید و یاد بگیرید.

روزی 10 کلمه یاد بگیرید

یادگیری کلمات انگلیسی و ترجمه های آنها یکی از بهترین ترفندها برای تقویت زبان در نوروز است. حالا که وقت بیشتری دارید و ذهنتان آزاد تر است، چرا استفاده نکنید؟ در دوران تعطیلات روزانه 10 کلمه انگلیسی را همراه با معنی و نحوه تلفظ آنها یاد بگیرید. این کار شاید روزانه 20 دقیقه وقت شما را بگیرد. اما پس از پایان تعطیلات، صدها کلمه جدید یاد گرفته اید که برای مکالمه به درد شما خواهد خورد. در دنیای آموزش زبان، شما تنها قواعد و نحوه گفتگو را یاد می‌گیرید. به حافظه سپردن کلمات و معانی آنها، جزو فعالیت های شخصی شماست. نوروز بهترین فرصت برای شروع این کار است.

برای یادگیری کلمات انگلیسی از یک روش ساده استفاده کنید. شما می‌توانید فلش کارت های مخصوص خودتان را بسازید. روی یک برگه کوچک، کلمات انگلیسی را بنویسید و پشت آن برگه، معانی آنها را یادداشت کنید. حالا می‌توانید یک طرف را نگاه کنید، بخوانید و سپس کلمه معادل آن را در پشت برگه حدس بزنید. این کار برای تقویت حافظه شما نیز مفید خواهد بود. در پایان تعطیلات می‌توانید این روند را حفظ کنید. حتی اگر آن را از 10 کلمه به 5 کلمه در روز کاهش داده اید، اما آن را ادامه دهید. آنگاه بعد از گذشت یک سال، کوهی از کلمات را یاد گرفته اید. برای این روش می‌توانید از دیکشنری های معتبر استفاده کنید.

بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی
بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی

وب سایت آموزشی به آموز بهترین مرجع یادگیری زبان

در مطالب گذشته وعده ای به شما دادیم که بهترین مرکز دوره زبان انگلیسی را به شما معرفی کنید. برای تقویت زبان در نوروز استفاده از دوره های این مجموعه می‌تواند شگفت انگیز باشد. وب سایت آموزشی به آموز با آدرس اینترنتی behamouz.com دوره های مختلفی از آموزش زبان انگلیسی و ترکی را برای شما به ارمغان آورده است. این دوره دارای سطح بندی های مختلفی هستند. استفاده از بهترین و جدیدترین متدهای روز در آموزش و استفاده از اساتید کاربلد و موفق در این زمینه، از ویژگی های سایت به آموز است. اگر تا به حال فکری برای یادگیری زبان خود نکرده اید، هنوز فرصت باقی است.

از مزیت های استفاده از دوره های به آموز می‌توان به صرفه جویی در وقت و هزینه اشاره کرد. حالا دیگر لازم نیست به مراکز آموزش زبان بروید. بلکه می‌توانید این مراکز را به خانه خود بیاورید. در هر کجا که باشید به راحتی می‌توانید از این دوره ها استفاده کنید و زبان خود را تقویت کنید. در بخش نظرات و گفتگوها می‌توانید پرسش های خود را در زمینه یادگیری زبان و شروع دوره های آن را مطرح کنید. کارشناسان سایت به آموز در اولین فرصت به این سوالات پاسخ خواهند داد.

[ میانگین رتبه : 5 - تعداد رای : 1 ] ممنون از بازخورد شما 🙂
اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره تلفنی رایگان

درخواست مشاوره رایگان

مشاوره

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.

باز کردن چت
چت واتساپ
پشتیبان وبسایت به آموز
سلام وقت بخیر
اگر سوالی دارید، بفرمائید !